top of page

תודה נרגשת
מילדי ומתנדבי אליפלט

7.10.2018

 

לכבוד

קהילת ניגון הלב

נגני ניגונהלה והוריהם

עמיר סטולר

 

 

תודה נרגשת מילדי ומתנדבי אליפלט על הקסם שהעליתם למעננו בצוותא

 

שלום לקהילה הנפלאה,

 

אנחנו עדיין נרגשים מאוד מקסם המופע שהעליתם בצוותא, ולקח לנו זמן לעבד את החוויה מרחיבת הלב שהענקתם לנו - כולכם - ולמצות אותה למכתב תודה.

 

עשייה של נוער למען ילדים במצוקה מרגשת תמיד, אבל מהמופע שלכם יצאנו עם לב מרומם ובדמעות התרגשות, בהתפעמות. ניתן היה ממש לראות, לשמוע ולחוש, שכל אחת ואחד מכם, כל צליל שניגנתם, ששרתם, שהשמעתם, ממש העניקו את הלב שלהם על הבמה. זה היה מעל ומעבר לכישרונות הבולטים שלכם, ליצירה שובת הלב ולניצוח ולנוכחות הבימתית של עמיר.

היה בצוותא באמת מופע של הלב, מופת של נוער מיוחד במינו, ערכי מאוד ומלא ברצון להעניק. מעבר ליצירה החכמה והנהדרת מוזיקלית, שריתקה אותנו למתחולל על הבמה, הבאתם נוכחות כל כך קורנת מאנושיות וטוב. אנחנו כל כך מודים לכם, לעמיר, להורים שלכם, על המכלול הזה שהעניק לנו ולקהל חוויה כל כך מלאה ומרוממת לב.

 

והבאתם עוד משהו שמאוד ריגש אותנו, והוא הקהל. זה היה קהל נפלא, ונפלא בגיוון שלו: מסבים ועד נכדים, חילונים ודתיים, אנשים שהגיעו מרחוק ומקרוב. נפלא, בכך שיצר חוויה של קהילה. של קהילה המתכנסת יחד למטרת עשיית טוב. וזו, לצערנו, חוויה נדירה בימים אלה בהם שולט המאמץ להפריד בין הישראלים, לקרוע ביניהם במקום לחבר אותם כשותפים. עבורנו, השומרים מאוד על 'אליפלט' כעמותה א-פוליטית, ורואים בה משפחת אדם שהקמנו למען הילדים החווים רדיפה והדרה בגלל צבע עורם ומוצאם, התזכורת הזו שהוענקה לנו באמצעות הקהל המיוחד שנאסף למופע שלכם הייתה חשובה במיוחד ומחזקת מאוד.

 

אנחנו רוצים להביע תודה מיוחדת לחברים מקהילת ניגון הלב שיזמו את מופע התרומה הנפלא הזה, והשקיעו בו מאמצים ומשאבים בלתי רגילים. אנחנו מלאי תודה והתרגשות מהמסירות ומהתושייה ומההתגייסות שלכם. זו הייתה הוכחה נהדרת לכך שכאשר באמת עושים מכל הלב התוצאה מושלמת. תודה גם על הנועם הבלתי רגיל שלכם גם ברגעי מתח וחשש. תודה על נדיבות הלב והעזרה המלבבת שאתם מעניקים לנו בשנתיים האחרונות.

 

בזכות העמל הרב שהשקעתם, עד ערב המופע ממש, האולם היה מלא והתרומה שנקבל מהכרטיסים שנרכשו תהיה גדולה ומשמעותית מאוד. התרומה שגייסתם תסייע לנו להבטיח את חבילות מזון החירום שאנחנו מספקים מדי שבוע ל-1,000 ילדים הרכים ולמשפחות שנקלעו לרעב. פרויקט מזון החירום שאנחנו מספקים להם כבר למעלה משנה, מאז נכנס לתוקפו חוק המאלץ את ההורים להפקיד בידי המדינה 20% ממשכורתם הדלה ממילא, מבטיח לא רק את שלומם ואת התפתחותם התקינה של הילדים, הוא מבטיח גם את אמונם בישראלים שיושיטו להם יד. אחד המאפיינים הבולטים של ילדי מבקשי המקלט, כתוצאה מהקשיים שהם חווים, הוא העדר אמון במבוגרים (בכלל). כל חוויה בונת אמון בונה גם את האמון שלהם בעצמם וביכולתם לגבור על הקשיים ולהצליח. שיתפנו את הילדים שלנו בסיפורכם, סיפרנו על החזרות הרבות שעשיתם ועל המופע והראינו להם סירטונים, והם הגיבו בהתרגשות. ובגאווה.

 

תודה לכולכן ולכולכם מעומק הלב וההתרגשות,

יעל, יונית, מתנדבי וילדי אליפלט

לוגו עמותת אליפלט.jpg
All Videos

All Videos

Watch Now

קטעים מתוך המופע "הנסיך הקטן" 

...יעניין אותך גם

bottom of page